Юридичні застереження та умови використання

Юридичні застереження та умови використання

Вітаємо. Компанія DuPont пропонує вам цей веб-сайт згідно з умовами й положеннями ("Умови"), наведеними нижче. Умови поширюються на цей веб-сайт, розташований за адресою www.dupont.com, і всі інші веб-сайти DuPont у світі (разом – "Сайт"). Сайт (зокрема його вміст, дизайн, структура й оформлення) є власністю компанії E. I. du Pont de Nemours and Company та захищений законами про авторське право, торговельні марки, а також іншими законами про інтелектуальну власність і боротьбу з недобросовісною конкуренцією. Використовуючи Сайт, ви погоджуєтеся з цими Умовами. Якщо ви не погоджуєтеся з будь-якими з цих Умов, не використовуйте Сайт. Якщо у вас виникнуть запитання щодо цих Умов, зверніться до КОРПОРАТИВНОГО ІНФОРМАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ.

Конфіденційність

На використання цього Сайту також поширюється дія Декларації про конфіденційність DuPont, яку включено до цих Умов за допомогою посилання. Ви також визнаєте й погоджуєтеся, що передавання інформації через Інтернет ніколи не буває повністю конфіденційним і безпечним та існує вірогідність, що інформацію, яку ви надсилаєте або отримуєте із Сайту, можуть перехопити інші особи, навіть за наявності сповіщення про те, що певне передавання інформації зашифровано.

Внесення змін до Умов використання

Компанія DuPont може внести зміни до цих Умов у будь-який час без сповіщення, оновивши цю публікацію. Якщо ви продовжуватимете використовувати Сайт після внесення таких змін, це означатиме, що ви погоджуєтеся з такими зміненими Умовами.

Загальні обмеження використання

Компанія DuPont або треті сторони, що надають права компанії DuPont, володіють усіма правами власності на матеріали цього сайту, які є об’єктами авторського права компанії DuPont або таких третіх сторін. Компанія DuPont надає вам обмежену, персональну, невиключну ліцензію, яка не підлягає передаванню, на використання та відображення матеріалів цього Сайту виключно на вашому персональному комп’ютері або мобільному пристрої та виключно з метою взаємодії з цим Сайтом. За винятком описаних тут випадків ви не маєте права копіювати, завантажувати, відображати, виконувати, відтворювати, розповсюджувати, модифікувати, редагувати, змінювати або вдосконалювати будь-які матеріали на цьому Сайті в будь-який спосіб. Якщо ви порушите будь-які з цих Умов, дія цієї обмеженої ліцензії автоматично припиниться без попередження. Після припинення дії ліцензії ви зобов’язані негайно видалити та знищити всі завантажені й роздруковані матеріали. Ви не маєте права власності (а також авторського права, права на торговельну марку або інших прав на інтелектуальну власність) на цей Сайт або будь-які матеріали на цьому Сайті.

Ви погоджуєтеся не створювати "фрейми" або "дзеркала" цього Сайту чи будь-яких матеріалів, що містяться на Сайті або до яких можна отримати доступ із Сайту чи будь-якого іншого сервера або пристрою з доступом до Інтернету без попереднього письмового дозволу компанії DuPont. Ви також погоджуєтеся не використовувати будь-який "веб-скрейпінг" або інший автоматичний пристрій, алгоритм, програму чи будь-який інший подібний ручний процес для копіювання або відстеження будь-якої частини цього Сайту чи матеріалів на цьому Сайті або доступу до них із метою відтворення чи обходу навігаційної структури цього Сайту або отримання будь-яких матеріалів цього Сайту, крім тих, які призначила компанія DuPont і до яких вона надала доступ через цей Сайт.

Забороняється:

(1) намагатись отримати доступ за допомогою зламування, викрадення пароля або інших незаконних засобів;

(2) тестувати, сканувати або випробовувати вразливість;

(3) відстежувати, намагатися відстежувати, здійснювати зворотний перегляд або розкривати будь-яку інформацію про іншого користувача цього Сайту, будь-який компонент чи вміст цього Сайту або будь-якої іншої системи, мережі чи сервера компанії DuPont.

Забороняється використовувати цей Сайт у цілях, які є незаконними або порушують ці Умови, чи вести діяльність, яка є незаконною або порушує права компанії DuPont чи інших осіб.

Компанія DuPont не відстежує регулярно ваші публікації або іншу діяльність на Сайті, але залишає за собою право це робити. Проте якщо компанії DuPont стане відомо про неналежне використання Сайту або будь-якої з його Служб, компанія DuPont реагуватиме в такий спосіб, який вважатиме доцільним, на власний розсуд. Ви визнаєте, що компанія DuPont має право повідомляти правоохоронні органи про будь-які дії, які можуть вважатися незаконними, а також про будь-які повідомлення щодо таких дій, які до неї надходять. У разі необхідності компанія DuPont у повному обсязі співпрацюватиме з правоохоронними органами в рамках будь-якого розслідування можливої незаконної діяльності в Інтернеті.

Доступність

Компанія DuPont має кілька веб-сайтів, на яких пропонуються продукти, послуги, вміст, а також низка інших функціональних можливостей (разом – "Служби") у певних регіонах світу. Служби, які пропонуються в одному регіоні, можуть відрізнятися від тих, що пропонуються в інших регіонах, залежно від доступності, місцевого або регіонального законодавства, організаційно-правового статусу, доставки та інших факторів. Компанія DuPont не надає жодних гарантій і не робить жодних заяв про те, що користувач з одного регіону може отримати Служби з іншого регіону. Компанія DuPont може скасувати замовлення користувача або перенаправити користувача на сайт регіону цього користувача, якщо він намагатиметься замовити Служби, які пропонуються на сайті іншого регіону.

Інформація, яку компанія DuPont публікує в Інтернеті, може містити посилання або перехресні посилання на продукти, програми та послуги DuPont, не оголошені або недоступні у вашому регіоні. Такі посилання не означають, що компанія DuPont має намір оголошувати про такі продукти, програми або послуги у вашому регіоні. За інформацією щодо продуктів, програм і послуг, доступних вам, звертайтеся до місцевого представництва компанії DuPont.

Облікові записи та безпека

Для користування деякими Службами, що пропонуються на цьому Сайті, може бути необхідна реєстрація та встановлення імені користувача й пароля. Ви несете відповідальність за збереження конфіденційності вашого імені користувача, пароля та іншої інформації облікового запису, а також за будь-які дії, які виконуються під вашими обліковими даними внаслідок порушення конфіденційності цієї інформації. Ви погоджуєтеся негайно повідомляти компанію DuPont про будь-яке несанкціоноване використання вашого облікового запису чи пароля або про будь-яке інше порушення безпеки вашого облікового запису. Ви можете нести відповідальність перед компанією DuPont або іншими особами за несанкціоноване використання вашого облікового запису або пароля чи за порушення конфіденційності інформації вашого облікового запису.

Посилання

З веб-сайтів DuPont на веб-сайти третіх сторін

Цей Сайт може містити посилання на інші сайти в Інтернеті, які не контролюються та не підтримуються компанією DuPont. Такі посилання не означають, що компанія DuPont рекомендує такі сайти. Ви визнаєте, що компанія DuPont надає вам ці посилання лише для зручності, і погоджуєтеся, що компанія DuPont не несе відповідальності за вміст або посилання, що відображаються на таких сайтах, на які ви можете переходити за посиланнями. Крім того, ви погоджуєтеся, що компанія DuPont не має жодних зобов’язань і не несе жодної відповідальності за будь-яке листування, рекламну діяльність або покупки між вами та власником чи оператором будь-якого з таких сайтів.

З веб-сайтів третіх сторін на веб-сайти DuPont

Ви можете створювати посилання на веб-сайти DuPont за умови, що:

 • ви не створюєте фреймів або рамок навколо будь-яких сторінок чи матеріалів на веб-сайті DuPont і не використовуєте інші прийоми, які будь-яким чином змінюють візуальне подання або зовнішній вигляд будь-якого вмісту на веб-сайті DuPont;
 • ви не створюєте порівняння продуктів або послуг DuPont із продуктами чи послугами конкурентів;
 • ви не копіюєте будь-які матеріали з веб-сайту DuPont, будь-які емблеми або торговельні марки компанії DuPont;
 • ви не надаєте неправдиву інформацію про ваші стосунки з компанією DuPont;
 • ви не даєте підстав вважати, що компанія DuPont будь-яким чином схвалює або рекомендує сторону, яка створює посилання, веб-сайт, пропозиції продуктів чи послуг сторони, яка створює посилання;
 • ви не створюєте хибних або оманливих вражень про компанію DuPont і в будь-який інший спосіб не завдаєте шкоди доброму імені компанії DuPont і її торговельних марок;
 • пов’язаний за допомогою посилання сайт не містить вмісту, який може бути витлумачено як непристойний, погрозливий, дратівливий, вульгарний або образливий, надмірно жорстокий або такий, що порушує чи спонукає інших осіб порушувати будь-яке чинне законодавство;
 • пов’язаний за допомогою посилання сайт не містить вмісту, який може бути витлумачено як нецензурний, порнографічний або сексуально відвертий.

Додатковою умовою для надання дозволу на створення посилань на веб-сайти DuPont є згода сторони, яка створює посилання, на те, що компанія DuPont має право будь-коли на власний розсуд скасувати дозвіл на створення посилань на веб-сайти DuPont. У такому разі сторона, яка створює посилання, погоджується негайно видалити всі посилання на веб-сайти DuPont.

Створюючи посилання на веб-сайт DuPont, сторона, яка створює посилання, погоджується захистити, звільнити й убезпечити компанію DuPont і її керівників, директорів, співробітників, афілійованих осіб, агентів, ліцензіарів та бізнес-партнерів від будь-яких можливих утрат, видатків, збитків, зобов’язань і витрат, зокрема (але не виключно) витрат на оплату послуг адвоката й на захист у суді, які можуть виникнути в результаті створення будь-якого такого посилання. Компанія DuPont не несе відповідальності за будь-які непрямі, штрафні, ненавмисно заподіяні, каральні, спеціально обумовлені або спричинені збитки, пов’язані зі створенням чи використанням такого посилання. Компанія DuPont не надає жодних гарантій, прямих або непрямих, відносно таких посилань.

Відмова від надання гарантій

Ви використовуєте цей Сайт на свій власний ризик. Цей Сайт може містити неточності або помилки, які можуть впливати на якість матеріалів Сайту. Ці матеріали не перевірялися незалежно один від одного та не засвідчувалися повністю або частково компанією DuPont. Компанія DuPont не гарантує точності та актуальності матеріалів. Компанія DuPont не несе відповідальності за будь-які помилки або пропуски в матеріалах, наданих компанією DuPont чи третіми сторонами.

ЦЕЙ САЙТ НАДАЄТЬСЯ ВАМ НА УМОВАХ "У ПОТОЧНОМУ СТАНІ, НЕЗАЛЕЖНО ВІД МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ", БЕЗ ЖОДНИХ ГАРАНТІЙ. КОМПАНІЯ DUPONT ВІД СВОГО ІМЕНІ ТА ВІД ІМЕНІ БУДЬ-ЯКИХ ТРЕТІХ СТОРІН, ЯКІ НАДАЮТЬ МАТЕРІАЛИ, ПОСЛУГИ АБО ВМІСТ ДЛЯ ЦЬОГО ВЕБ-САЙТУ, НЕ НАДАЄ ЖОДНИХ ГАРАНТІЙ І НЕ РОБИТЬ ЖОДНИХ ЗАЯВ ЩОДО ЦЬОГО САЙТУ, ЗОКРЕМА (АЛЕ НЕ ВИКЛЮЧНО) ЩОДО ЯКОСТІ, ПРИДАТНОСТІ, ДОСТОВІРНОСТІ, ТОЧНОСТІ ЧИ ПОВНОТИ БУДЬ-ЯКИХ МАТЕРІАЛІВ, ВІДОМОСТЕЙ, ПРОДУКТІВ АБО ПОСЛУГ, ЩО МІСТЯТЬСЯ НА ЦЬОМУ САЙТІ. ЦЕЙ ДОКУМЕНТ ЯВЛЯЄ СОБОЮ ВІДМОВУ ВІД УСІХ УМОВ, ЗАЯВ І ГАРАНТІЙ, ПРЯМИХ, НЕПРЯМИХ, ПЕРЕДБАЧЕНИХ ЗАКОНОМ АБО ІНШИХ, ЗОКРЕМА ВІД БУДЬ-ЯКИХ НЕПРЯМИХ ГАРАНТІЙ ПРИДАТНОСТІ ДО ПРОДАЖУ, ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ПЕВНОЇ МЕТИ АБО ВІДСУТНОСТІ ПОРУШЕННЯ ПРАВ ТРЕТІХ СТОРІН. КОМПАНІЯ DUPONT НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ПЕРЕД ВАМИ АБО БУДЬ-ЯКИМИ ТРЕТІМИ СТОРОНАМИ ЗА БУДЬ-ЯКІ ЗБИТКИ, ЗОКРЕМА (АЛЕ НЕ ВИКЛЮЧНО) ПРЯМІ, НЕПРЯМІ, НЕНАВМИСНО ЗАПОДІЯНІ, СПЕЦІАЛЬНО ОБУМОВЛЕНІ, СПРИЧИНЕНІ АБО ШТРАФНІ ЗБИТКИ, ПОВ’ЯЗАНІ ІЗ САЙТОМ, ЗОКРЕМА (АЛЕ НЕ ВИКЛЮЧНО) З ВИКОРИСТАННЯМИ ВАМИ САЙТУ АБО НЕМОЖЛИВІСТЮ ЙОГО ВИКОРИСТАННЯ, НАВІТЬ ЯКЩО КОМПАНІЮ DUPONT БУЛО ЗАЗДАЛЕГІДЬ ПОВІДОМЛЕНО ПРО МОЖЛИВІСТЬ ТАКИХ ЗБИТКІВ.

Виняток для громадян ЄС: ЯКЩО ВИ Є РЕЗИДЕНТОМ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ, КОМПАНІЯ DUPONT НЕ ВИКЛЮЧАЄ ТА НЕ ОБМЕЖУЄ СВОЄЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА СМЕРТЬ АБО ТІЛЕСНІ УШКОДЖЕННЯ, ЗАПОДІЯНІ ВНАСЛІДОК НЕДБАЛОСТІ.

Неточності або помилки

Описи, зображення та інші подання продуктів на цьому Сайті можуть містити неточності та помилки. Компанія DuPont не надає жодних гарантій і не робить жодних заяв щодо точності або повноти будь-якої такої інформації.

Крім того, ціни та доступність продуктів на цьому Сайті можуть змінюватися без попередження в будь-який час на власний розсуд компанії DuPont.

Компанія DuPont має право відмовитися від замовлень, поданих на продукти з неправильно вказаними цінами, або скасувати такі замовлення. Компанія DuPont має право відмовитися від таких замовлень або скасувати їх незалежно від того, чи підтверджено замовлення та чи стягнуто оплату з вашої кредитної картки. Якщо оплату за покупку вже стягнуто з вашої кредитної картки, а ваше замовлення скасовано, компанія DuPont має негайно перерахувати на рахунок вашої кредитної картки суму, яка дорівнює сумі стягнення.

Місцеве законодавство; контроль експорту

Компанія DuPont контролює цей Сайт і керує ним зі Сполучених Штатів Америки. Матеріали та Служби на цьому Сайті в усіх аспектах регулюються законами та нормативно-правовими актами Сполучених Штатів Америки, які на даний момент регламентують ліцензування та постачання технологій і продуктів за кордон, зокрема Правилами експортного контролю США, а також будь-якими законами та нормативно-правовими актами, що їх замінюють, виданими Міністерством торгівлі США, Управлінням міжнародної торгівлі або Агентством ліцензування експорту. Змінення таких матеріалів усупереч законодавству США заборонено. Матеріали та відомості, отримані за допомогою цього Сайту, заборонено постачати, передавати, реекспортувати, прямо чи опосередковано, до країн, які оголошено поза законом або на які накладено ембарго, а також громадянам таких країн, отримувати для таких країн та їх громадян, а також використовувати для ядерної діяльності, хімічної, біологічної чи ракетної зброї, за винятком випадків, коли на використання в таких цілях надано спеціальний дозвіл Уряду Сполучених Штатів Америки. Ви зобов’язані неухильно виконувати всі експортні закони США та взяти на себе повну відповідальність за отримання ліцензій на експорт і реекспорт у разі необхідності.

Якщо ви використовуєте цей Сайт за межами Сполучених Штатів Америки, ви також несете відповідальність за дотримання всіх чинних місцевих законів, зокрема місцевих правил експорту й імпорту.

Торговельні марки

Емблема-овал DuPont, DuPont™, The miracles of science™ та всі продукти зі знаками ® або ™ є зареєстрованими торговельними марками або торговельними марками компанії E. I. du Pont de Nemours and Company або її афілійованих осіб. Торговельні марки DuPont забороняється використовувати у зв’язку з будь-якими продуктами або послугами, які не є продуктами чи послугами компанії DuPont.

Неузгоджені ідеї

Хоча компанія DuPont завжди зацікавлена в ідеях і пропозиціях, ми з’ясували, що нерідко ідеї чи пропозиції, надіслані нам, уже доступні з інших джерел, включно з публікаціями або роботами наших співробітників.  Це може призвести до плутанини щодо походження ідеї або пропозиції.  Тому ми воліємо, щоб нам повідомляли лише про запатентовані винаходи.  Якщо ви все ж таки надішлете свої ідеї до компанії DuPont, незалежно від того, що ви можете сказати або написати у зв’язку з такою заявкою, якщо компанія DuPont не укладе окрему письмову угоду стосовно цієї заявки, будь-яка заявка, надіслана до компанії DuPont або її афілійованих осіб, зокрема ідеї нових продуктів або технологій, покращення чи вдосконалення наявних продуктів або технологій, процесів, матеріалів, маркетингових чи рекламних планів або назв нових продуктів, має подаватися згідно з такими умовами та положеннями:

 • компанія DuPont не зобов’язана зберігати заявку в таємниці або отримувати її на умовах конфіденційності;
 • компанія DuPont не зобов’язана розглядати заявку або відповідати її подавачу;
 • будь-який захист інтелектуальної власності для заявки базується виключно на захисті патентних або авторських прав;
 • компанія DuPont одноосібно встановлює розмір оплати (за її наявності) за заявку;
 • подавач гарантує, що він уповноважений подавати заявку та що заявка не порушує жодних зобов’язань подавача перед теперішнім або колишнім роботодавцем чи будь-якою іншою стороною.

Відгуки щодо продуктів і Сайту

Компанія DuPont вітає ваші відгуки щодо цього Сайту та наявних продуктів DuPont, за умови що такі відгуки відповідають вимогам, викладеним у попередньому пункті. Ви можете надсилати свої відгуки тут або в інших призначених для цього місцях на Сайті. Будь-які надіслані вами відгуки не є конфіденційними, і компанія DuPont має право використовувати їх без обмежень.

Чинне законодавство

За винятком випадків обов’язкового застосування місцевого законодавства будь-які дії, пов’язані з цими Умовами, регулюються законодавством штату Делавер, Сполучені Штати Америки, без урахування норм колізійного права будь-якої юрисдикції. Ви погоджуєтеся підпорядковуватися юрисдикції судів, розташованих у штаті Делавер, для вирішення всіх суперечок, що випливають із цих Умов і/або використання вами Сайту чи пов’язані з цими Умовами і/або використанням вами Сайту.

Несанкціонована діяльність

Надсилання заявок на цей Сайт або несанкціоноване використання будь-яких матеріалів, що містяться на цьому Сайті, може порушувати закони про авторське право, закони про торговельні марки, закони про конфіденційність і публічність, певні статути та правила щодо засобів зв’язку, а також інші чинні закони й нормативно-правові акти. Ви несете одноосібну відповідальність за свої дії та за дії будь-яких осіб, які використовують ваше ім’я користувача та/або пароль. Тому ви зобов’язані захистити, звільнити й убезпечити компанію DuPont і її керівників, директорів, співробітників, афілійованих осіб, агентів, ліцензіарів та бізнес-партнерів від будь-яких можливих утрат, видатків, збитків, зобов’язань і витрат, зокрема (але не виключно) витрат на оплату послуг адвоката й на захист у суді, які виникли у зв’язку з будь-якими претензіями або вимогами третіх сторін, у результаті чи з метою уникнення таких претензій або вимог, які полягають у тому, що використання сайту вами чи будь-якою особою, що використовує ваше ім’я користувача та/або пароль (зокрема (але не виключно) ваша участь в областях публікацій або ваші заявки), порушує будь-який чинний закон, нормативно-правовий акт або права будь-якої третьої сторони.

© DuPont і її афілійовані особи, 2013-2014 рр. Усі права захищено. Емблема-овал DuPont, DuPont™, The miracles of science™ та всі продукти зі знаками ® або ™ є зареєстрованими торговельними марками або торговельними марками компанії E. I. du Pont de Nemours and Company або її афілійованих осіб.