Декларація про конфіденційність

Останнє оновлення: 1 червня 2019

Компанія DuPont de Nemours, Inc. та її дочірні компанії (далі – "DuPont") дуже серйозно ставляться до конфіденційності даних користувачів. У цій Декларації пояснюється, як ми збираємо й використовуємо ваші дані та кому можемо їх розкривати. Разом із Глобальною політикою конфіденційності інформації компанії DuPont ця Декларація про конфіденційність описує, як компанія обробляє ваші дані, отримані на її сайті (далі – "Сайт") і в мобільному додатку (далі – "Додаток"), для яких діє ця Декларація, а також офлайн (у випадках, коли закон вимагає оприлюднити відомості про порядок обробки даних користувачів). Надаючи компанії DuPont свої Персональні дані, ви приймаєте умови цієї Декларації про конфіденційність.

Якщо ви подаєте заявку на роботу через Сайт, використання компанією DuPont Персональних даних, які ви надаєте через Центр кар’єри, регулюється Декларацією DuPont про конфіденційність заявника.

ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ

Персональні дані, які збирає компанія DuPont

"Персональні дані" –це інформація, яка ідентифікує вас як особу або стосується вас як особи, що може бути ідентифікована.

До персональних даних відносять:

 • ім’я та прізвище;
 • поштову адресу (зокрема адресу виставлення рахунка й адресу доставки);
 • номер телефону або факсу;
 • адресу електронної пошти;
 • номери кредитної та дебетової карток;
 • ідентифікаційний код платника податків постачальника або клієнта ;
 • номер посвідчення особи державного зразка, наприклад номер соціального страхування;
 • корпоративний ідентифікаційний номер;
 • дату народження;
 • фінансову інформацію, яка надається під час подання заявки на отримання кредиту;
 • банківську інформацію, зокрема номери рахунків і коди банків;
 • паролі та запитання (відповіді) для їх нагадування;
 • історію покупок.

Компанія DuPont збирає персональні дані клієнтів під час виконання різноманітних операцій. Це зокрема:

 • замовлення товару чи послуги, подання заявки на отримання кредиту або надсилання запита;
 • реєстрація придбаного продукту;
 • надання гарантійного талона;
 • реєстрація для отримання розсилок, на технічних форумах та інших комунікаційних майданчиках за допомогою Сайту або Додатка;
 • участь у конкурсах, акціях, розіграшах, опитуваннях тощо;
 • спілкування в блозі або на форумі;
 • проведення маркетингових досліджень, зустрічей на спеціалізованих виставках та інших заходах.

Збір персональних даних домагає нам надавати потрібні вам послуги та продукти. Без надання вами потрібної інформації ми, можливо, не зможемо забезпечувати вас Послугами. Якщо ви розкриваєте нам або нашим постачальникам послуг будь-які Персональні дані, що стосуються інших людей у зв’язку з наданням Послуг, ви підтверджуєте, що маєте на це повноваження та дозволяєте нам використовувати такі дані відповідно до цієї Декларації про конфіденційність.

Ми можемо об’єднати персональні дані, які ми збираємо про вас, з персональними даними, які ви передаєте компанії DuPont в інших ресурсах, зокрема під час реєстрації продуктів, надсилання запитів або участі в маркетингових заходах. Ми використовуватимемо об’єднані Персональні дані відповідно до цієї Декларації про конфіденційність, доки вони залишатимуться об’єднаними.

Порядок використання Персональних даних

Ми та наші постачальники послуг використовуємо Персональні дані для ділової активності, зокрема для вказаних нижче цілей.

 • Здійснення ваших покупок і надання відповідей на ваші запити та прохання.

o    Обробка ваших платежів, надсилання замовлень, зв’язок із вами щодо здійсненої покупки та надання відповідних послуг підтримки.

o    Надсилання важливої інформації, що стосується Сайту або Додатка, зміни умов і правил DuPont та (або) іншої адміністративної інформації.

o    Надання вам можливості спілкуватися та взаємодіяти з іншими користувачами через Сайт або Додаток ((наприклад, через блог, дошку оголошень, функції обміну повідомленнями та чату, профіль або соціальні мережі). Використовуючи ці функції, ви повідомляєте компанії DuPont, що маєте право використовувати та надавати DuPont імена ваших друзів, їх адреси електронної пошти та дані облікових записів у соціальних мережах.

Ми здійснюватимемо зазначені дії з метою виконання договірних зобов’язань перед вами та (або) наших юридичних зобов’язань.

 • Надсилання вам сповіщень за допомогою електронної пошти, а також текстових та інших повідомлень у надрукованому вигляді або електронній формі.

Ми здійснюватимемо зазначені дії з метою виконання договірних зобов’язань перед вами та (або) наших юридичних зобов’язань.

 • Надсилання персональних пропозицій і пропонування продуктів, призначених саме для вас.

o    Забезпечення якнайкращого розуміння ваших потреб і реалізація персоналізованого підходу у взаємодії з вами.

o    Надсилання маркетингових повідомлень, які, на нашу думку, можуть вас зацікавити, зокрема інформацію про виставки.

Ми здійснюватимемо зазначені дії за вашою згодою або якщо матимемо на це законне право.

 • Надання вам можливості реєструватися в конкурсах, на технічних форумах та інших заходах.

o    Надання вам можливості брати участь у розіграшах призів, конкурсах і подібних рекламних акціях та керувати своєю участю в них. Деякі з цих заходів мають додаткові правила, де міститься докладна інформація про правила використання та розкриття персональних даних, тому ми радимо вам уважно прочитати ці правила.

o    Наданні вам можливості реєстрації та участі в технічних форумах та інших заходах із компанією DuPont.

Ми використовуватимемо персональні дані таким чином, щоб виконувати наші договірні зобов’язання перед вами або за вашою згодою.

 • Досягнення бізнес-мети DuPont.

o    Виконання аналізу даних, аудитів, дослідження та розробки нових продуктів, удосконалення веб-сайту DuPont, покращення послуг DuPont, розробки маркетингових заходів і визначення тенденцій.

Ми здійснюватимемо зазначені дії з метою виконання договірних зобов’язань перед вами, виконання наших юридичних зобов’язань, оцінювання ефективності маркетингових заходів і (або) якщо матимемо на це законне право.

Ми також можемо використовувати Персональні дані, вважаючи це необхідним або доречним: (а) з метою дотримання вимог чинного законодавства, зокрема законів за межами вашої країни проживання; (б) з метою виконання вимог судочинства; (в) з метою надання відповіді на запити державних і урядових органів, зокрема за межами вашої країни проживання; (г) для дотримання умов DuPont; (ґ) для захисту діяльності DuPont; (д) для захисту прав, конфіденційності, безпеки та власності DuPont, вас чи інших осіб; а також (е) для надання DuPont можливості використовувати наявні засоби правового захисту або обмежити шкоду, якої може бути завдано.

Порядок розкриття персональних даних

Ваші персональні дані може бути розкрито наступним чином.

Компанія DuPont de Nemours, Inc. а також її місцеві дочірні компанії, з якими ви взаємодієте,  несуть відповідальність за збереження Персональних даних, що спільно використовуються ними.

 • Стороннім постачальникам послуг DuPont.

Ці треті сторони надають такі послуги, як хостинг веб-сайтів, аналіз даних, обробка платежів, виконання замовлень, дистрибуція продуктів, надання інфраструктури, ІТ-послуги, обслуговування клієнтів, послуги електронної пошти, обробка платіжних карток, аудиторські послуги й інші подібні послуги, що дозволяють надавати їм послуги.

 • Третім сторонам, зокрема агентам, роздрібним партнерам і дистриб’юторам для сприяння дистрибуції та збільшенню обсягів продажів продуктів і послуг DuPont, наприклад для ведення маркетингової комунікації відповідно до ваших побажань.
 • Третім сторонам, які є спонсорами розіграшів, конкурсів і подібних акцій.
 • Третій стороні, яка може запропонувати вам кредит на придбання продуктів або послуг, що пропонуються DuPont.
 • Щоб ідентифікувати вас для будь-кого, кому ви відправляєте повідомлення через Сайт.
 • Третій стороні в разі будь-якої реорганізації, злиття, продажу, створення спільного підприємства, поступки прав, передачі або іншого відчуження всього або будь-якої частини бізнесу, активів чи акцій компанії DuPont, зокрема у зв’язку з банкрутством або подібними процедурами.
 • Третім сторонам у зв’язку з ліцензуванням, спільною розробкою або іншими подібними домовленостями.
 • Вами самими під час використання функцій Сайту або Додатка DuPont, які надають можливість взаємодіяти з DuPont та іншими сторонами (як-от блог, дошка оголошень, функції обміну повідомленнями та чату, профіль або інші соціальні мережі).  

Коли ви користуєтеся цими функціями, слід пам’ятати, що будь-які дані, які ви надсилаєте, зокрема ваші ім’я та прізвище, місцезнаходження й адреса електронної пошти, можуть стати загальнодоступними. Ми не несемо відповідальності за будь-які дані, які ви вирішили надати через ці функції, і наполегливо не рекомендуємо розкривати будь-які конфіденційні Персональні дані (наприклад, інформацію про стан здоров’я чи номер банківської карти) за допомогою цих функцій. Якщо ви користувалися цими функціями, ваші Персональні дані можуть залишатися на Сайті або в Додатку навіть після того, як ви припините користуватися ними.

Ми також можемо розкривати Персональні дані, вважаючи це необхідним або доречним: (а) з метою дотримання вимог чинного законодавства, зокрема законів за межами вашої країни проживання; (б) з метою виконання вимог судочинства; (в) з метою надання відповіді на запити державних і урядових органів, зокрема за межами вашої країни проживання; (г) для дотримання умов DuPont; (ґ) для захисту діяльності DuPont; (д) для захисту прав, конфіденційності, безпеки та власності DuPont, вас чи інших осіб; а також (е) для надання DuPont можливості використовувати наявні засоби правового захисту або обмежити шкоду, якої може бути завдано.

ІНШІ ДАНІ

Інші дані, які збираються

"Інші дані" –це будь-яка інформація, яка не розкриває вашу особу або не стосується вас як особи, що може бути ідентифікована.

До Інших даних відноситься::

 • інформація про браузер;
 • інформація, зібрана за допомогою файлів cookie, піксельних тегів та інших технологій;
 • демографічні дані й інша інформація, надана вами;
 • зведені дані;
 • фактичне місцезнаходження.

Порядок збирання Інших даних

Компанія DuPont і сторонні постачальники послуг DuPont можуть збирати інші дані різними способами.

 • Через браузер або пристрій.

Більшість веб-браузерів і пристроїв збирають про користувачів певні дані: MAC-адресу, тип комп’ютера, роздільну здатність екрана, версію операційної системи, виробника та модель пристрою, а також тип і версію інтернет-браузера.

 • Під час використання Додатка.

Коли ви завантажуєте й використовуєте Додаток, ми й наші постачальники послуг можуть відслідковувати та збирати дані про використання Додатка, наприклад ваше місцезнаходження, дату й час, коли Додаток на вашому пристрої отримує доступ до наших серверів, а також про те, яку інформацію та файли завантажено в Додаток на основі номера вашого пристрою.

·         Під час використання Додатка, підключеного пристрою або транспортного засобу, зокрема безпілотних літальних апаратів.

Дані про фактичне місцезнаходження вашого пристрою та пов’язані з ним дата й час отримуються за допомогою супутника, вежі-ретранслятора оператора мобільного зв’язку, сигналів Wi-Fi або інших технологій. Ми можемо використовувати дані про фактичне місцезнаходження вашого пристрою, щоб надавати вам персоналізовані послуги та вміст. У деяких випадках ви можете дозволяти або забороняти таке використання та (або) спільне використання даних про місцезнаходження вашого пристрою, але якщо ви це зробите, ми та (або) наші партнери, можливо, не зможемо забезпечувати відповідні персоналізовані послуги та вміст.

Можуть збиратися дані про вашу сільськогосподарську діяльність, зокрема специфічні дані про поле, як-от координати GPS, тип ґрунту, поля вологості, урожайність, продукти, що використовуються, агрономічні спостереження, практика обробки ґрунту та матеріали (гербіциди, пестициди, добрива тощо).

 • Від вас самих.

Такі дані, як ваше місце розташування, а також інші дані, наприклад бажаний спосіб зв’язку, збираються, коли ви добровільно надаєте цю інформацію. Ця інформація не дозволяє встановити особу користувача Сайту чи Додатка, якщо не аналізувати її разом із Персональними даними.

 • Шляхом зведення даних.

Зведені Персональні дані не дозволяють установити особу користувача Сайту чи Додатка. Їх можна використовувати, наприклад, для визначення частки користувачів DuPont із певним телефонним кодом.

Ознайомтеся з нашою Політикою щодо файлів cookie, де пояснюється порядок використання файлів cookie й аналогічних технологій відстеження дій користувачів нами й нашими постачальниками послуг, зокрема для надання реклами на основі вподобань.

Порядок використання та розкриття Інших даних

Оскільки Інші дані не ідентифікують Вас як особу, ми можемо використовувати й розкривати їх із будь-якою метою. Якщо відповідно до чинного законодавства Інші дані потрібно розглядати як Персональні, ми використовуємо та розкриваємо їх для тих самих цілей, що й Персональні дані, як описано в цій Декларації про конфіденційність.

У деяких випадках ми поєднуємо Інші дані з Персональними (наприклад, ім’я та прізвище – з географічним місцеположенням). У таких випадках (наприклад, коли ми поєднуємо інформацію, указану вами під час реєстрації, з Іншими даними для цільового персоналізованого маркетингу) отримані сукупні відомості обробляються компанією DuPont як Персональні дані.

IP-АДРЕСИ

IP-адреса – це числовий ідентифікатор, який постачальник послуг Інтернету автоматично призначає комп’ютеру користувача.

Порядок збирання IP-адрес

Щоразу, коли користувач відвідує Сайт, його IP-адреса автоматично визначається та реєструється у файлі журналу на сервері DuPont разом із датою та часом візиту, а також адресами відвіданих сторінок. Збирання IP-адрес – це загальноприйнята практика, і більшість інтернет-ресурсів роблять це автоматично.

Порядок використання та розкриття IP-адрес у компанії DuPont

Компанія DuPont використовує IP-адреси, щоб відстежувати статистику користування Сайтом, діагностувати проблеми із серверами, адмініструвати Сайт, пропонувати вам вміст, актуальний для вашої країни тощо. Ми також можемо використовувати й розкривати IP-адреси для тих самих цілей, що й Персональні дані. Зверніть увагу, що ми розцінюємо IP-адреси, файли журналів на серверах і пов’язану інформацію як Інші дані, крім випадків, коли чинний закон вимагає іншого.

СТОРОННІ САЙТИ

Ця Декларація про конфіденційність не поширюється на дані, порядок забезпечення конфіденційності й іншу діяльність третіх сторін (зокрема власників сайтів, посилання на які містяться на Сайті чи в Додатку), і ми не несемо за них жодної відповідальності. Якщо на Сайті чи в Додатку міститься посилання на сторонній ресурс, це не означає, що компанія DuPont його рекомендує. Ми не несемо відповідальності за правила збирання, використання й розкриття даних і правила й підходи з безпеки будь-якого розробника або постачальника додатків, а також постачальника платформи соціальних мереж, операційної системи, послуг бездротового зв’язку та виробника пристрою, зокрема стосовно будь-яких Персональних даних, які ви розкриваєте іншим організаціям через Додатки або у зв’язку з ними.

ЗАБОРОНА ВІДСТЕЖЕННЯ

Наразі сайт компанії DuPont не відповідає на сигнали від браузера про заборону відстеження.

БЕЗПЕКА

Компанія DuPont використовує обґрунтовані організаційні, технічні й адміністративні заходи для захисту Персональних даних, які контролюються DuPont. На жаль, під час передачі даних через Інтернет або збереження даних у системі зберігання даних не може бути гарантовано їх захист на 100%. Якщо ви підозрюєте або маєте підстави вважати, що взаємодія з компанією DuPont більше не є безпечною, негайно повідомте нас про проблему будь-яким способом, описаним у розділі "Звернення до DuPont" нижче.

МОЖЛИВОСТІ ТА ДОСТУП

Ваші можливості щодо використання та розкриття компанією DuPont ваших Персональних даних

Компанія DuPont надає вам різноманітні можливості щодо використання та розкриття нею ваших Персональних даних у маркетингових цілях. Звернувшись до Центру реагування на запити, ви можете відмовитися від отримання майбутніх електронних маркетингових повідомлень і надіслати нам вимогу про те, щоб ваші Персональні дані не передавалися незалежним сторонам для використання в їхніх маркетингових цілях.

Ми намагатимемося виконати ваші запити, щойно це стане практично можливим. Зверніть увагу : якщо ви відмовитеся від отримання повідомлень маркетингового змісту від DuPont, ми все одно матимемо змогу надсилати вам важливі адміністративні повідомлення, і ви не можете відмовитися від їх отримання.

Порядок отримання доступу, зміни та приховування Персональних даних їх власниками

Якщо ви хочете надіслати запит на перегляд, виправлення, оновлення, приховування чи видалення або проти блокування чи іншого обмеження компанією DuPont використання ваших Персональних даних, раніше наданих DuPont, або якщо ви хочете надіслати запит на отримання електронної копії ваших Персональних даних для передачі її іншій компанії (у тій мірі, у якій це право на передачу даних надано вам відповідно до чинного законодавства) ви можете звернутися до Центру реагування на запити.

У своєму запиті вкажіть, яку інформацію ви хотіли б змінити, чи бажаєте ви, щоб ваші Персональні дані з бази даних DuPont були приховані, або повідомте компанії DuPont інші обмеження, які ви хотіли б застосувати стосовно використання нею ваших Персональних даних. Ми намагатимемося виконати ваш запит, щойно це стане практично можливим.

ПЕРІОД ЗБЕРІГАННЯ

Ми зберігатимемо ваші Персональні дані протягом періоду, необхідного для досягнення цілей, зазначених у цій Декларації про конфіденційність, якщо не вимагається або не передбачений законом довший період зберігання даних.

Критерії, що використовуються для визначення періоду зберігання даних, наведено нижче.

·         Час існування взаємин і надання вам необхідних послуг.

·         Існування юридичних зобов’язань, які ми виконуємо (наприклад, певні закони вимагають від нас вести облік ваших операцій протягом певного періоду часу, перш ніж можна буде видалити дані).

·         Збереження даних рекомендується в контексті нашого юридичного становища (наприклад, у зв’язку з вимогою чинного законодавства щодо обмежень, судового розгляду або регуляторних розслідувань).

ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ ДІТЬМИ

Компанія DuPont дуже серйозно ставиться до захисту конфіденційності Персональних даних дітей, тому ми наполегливо рекомендуємо батькам і опікунам уважно стежити за тим, як їхні діти користуються Інтернетом. Цільова аудиторія компанії DuPont – особи, яким уже виповнилося 16 (шістнадцять) років, і ми не збираємо Персональні дані дітей у рекламних цілях, якщо нам відомий вік таких користувачів. Компанія DuPont бере участь у таких освітніх програмах, як наукова й екологічна освіта на підтримку шкіл і громад.

ТРАНСКОРДОННА ПЕРЕДАЧА ДАНИХ

Персональні дані можуть зберігатися й оброблятися в будь-якій країні, де є наші підприємства або постачальники наших послуг, зокрема в США, де можуть діяти правила захисту даних, відмінні від правил у вашій країні.

Якщо ви перебуваєте в країні Європейського економічного простору (ЄЕП), зверніть увагу на наступне. Деякі країни, які не є членами ЄЕП, визнані Європейською комісією (ЄК) як такі, що забезпечують належний рівень захисту даних відповідно до стандартів ЄЕП (див. повний перелік країн). Для передачі даних із країн ЄЕП до країн, які не вважаються такими, що забезпечують належний захист даних, ми запровадили відповідні заходи, як-от стандартні договірні положення, прийняті Європейською Комісією для захисту Персональних даних. Щоб отримати копію цих заходів, див. розділ "Звернення до DuPont" нижче.

КОНФІДЕНЦІЙНІ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ

Просимо вас не надсилати компанії DuPont і не розкривати будь-які конфіденційні Персональні дані (наприклад, інформацію, що стосується расової або етнічної приналежності, політичних поглядів, релігії чи інших переконань, стану здоров’я, судимості чи членства у профспілках) через Сайт, Додаток або іншим чином.

ОНОВЛЕННЯ ДЕКЛАРАЦІЇ ПРО КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

Цю Декларацію про конфіденційність може бути змінено. Перевірте дату поруч із написом "ОСТАННЄ ОНОВЛЕННЯ" вгорі цієї сторінки, щоб дізнатися дату останнього оновлення цієї Декларації про конфіденційність. Усі правки починають діяти після опублікування нової редакції Декларації на Сайті чи в Додатку. Якщо ви продовжите користуватися зазначеними ресурсами після виходу нової редакції, це означає, що ви її приймаєте.

ЗВЕРНЕННЯ ДО DUPONT

Якщо у Вас виникли запитання щодо цієї Декларації про конфіденційність, зв’яжіться з нами шляхом заповнення веб-форми щодо запиту про конфіденційність, за телефоном 855-569-0964 (безкоштовно), або надішліть лист на адресу:

Контактний Центр компанії Дюпон

Bedrijvenlaan 9,
2800, Mechelen,
Belgium

+800-3876-6838

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ КРАЇН ЄЕП

Якщо ви мешкаєте в країні ЄЕП, ви можете подати скаргу до органу захисту даних у своїй країні (регіоні) або за місцем імовірного порушення чинного законодавства про захист даних. Перелік органів захисту даних доступний на веб-сайті Європейської Комісії.