вакансії

Дізнайтеся про вакансії компанії DuPont

Разом ми можемо нагодувати зростаюче населення, побудувати надійне енергетичне майбутнє та зробити світ більш безпечним місцем.

Уже понад 200 років, спираючись на науковий досвід, ми робимо відкриття, створюємо нові можливості й рішення для всього світу. Дізнайтеся про вакансії компанії DuPont і про нашу співпрацю з науковцями, урядами, компаніями й організаціями зі всього світу. Мета співпраці - пошук нових і кращих способів задоволення потреб зростаючого населення. Саме це ми називаємо всеохоплюючими інноваціями.

Ми впроваджуємо наукові інновації в малих і великих масштабах для 16 різних галузей більше ніж у 90 країнах і представляємо розмаїття брендів, серед яких DuPont™ Nomex®, DuPont™ Teflon®, DuPont™ Kevlar®, DuPont™ Corian® та DuPont™ Tyvek®.

Населення земної кулі перевищить 9 мільярдів людей у 2050 році, що принесе небачені раніше проблеми для людства та планети. Компанія DuPont бере на себе вирішення цих проблем, оскільки знає, що може знайти рішення.

Дізнайтеся про кар’єрні перспективи в нашій компанії та допоможіть нам у розробці таких технологій, які впливатимуть на життя навіть у далекому майбутньому.